Інвестувати в Луцьк – вигідно і приємно!

Инвестиции
Місто Луцьк завжди відкрите для інвестицій і готове створювати необхідні умови для інвесторів.

Уже протягом кількох років Луцьк отримує інвестиції від більше як двадцятьох країн світу, в тому числі зі Швеції, Кіпру, Віргінських островів, Німеччини, Великої Британії, Литви, Польщі, Словаччини. Сферами інвестування найчастіше є – оптова і роздрібна торгівля та ремонт автотранспортних засобів, переробна промисловість, виробництво машин та устаткування.
Сприятливе інвестиційне середовище в Луцьку забезпечує його вигідне економіко-географічне положення, розгалужена транспортна система, велика кількість освітніх, фінансових, медичних та інших інфраструктур.
Луцьк тяжіє до залучення європейських принципів і підходів підтримки малого і середнього бізнесу. Такі заходи носять комплексний характер і враховують специфіку місцевого бізнес-мікроклімату. Головними напрямки розвитку бізнес-інфраструктури та залучення інвестицій стали поширення швидкісного Інтернету та інших засобів електронної комунікації.
Місто постійно активізує інвестиційну діяльність. Для цього створена розгалужена банківська мережа, бізнес-центри, інвестиційні фонди, а також завдяки існуючим у місті засобам комунікації відбувається поширення інформації про інвестиційні пропозиції та можливості.
Активно відбувається розширення пропозицій нерухомості під оренду чи купівлю інвесторам та земельних ділянок під забудову.
Аби залучити якомога більше інвестицій у місто і покращити умови проживання лучан створюється програма пошуку інвестиційних партнерів, а саме:
— Інформаційна підтримка через мережу;
— Розгортання потужної інформаційної кампанії через засоби масової інформації, рекламні засоби, інвестиційні, економічні (бізнесові) форуми, виставкові та ярмаркові заходи у потенційних регіонах і країнах-інвесторах;
— Розширення та зміцнення інформаційного діалогу між підприємствами та міською владою;
— Формування інформаційної системи з питань іноземного інвестування (українською та іноземними мовами), оперативного консультаційного обслуговування іноземних інвесторів, в тому числі через мережу Інтернет;
— Розширення мережі партнерських відносин органів міської влади Луцька з владними структурами інших міст та регіонів України та зарубіжжя.
Зручне і комфортне перебування інвесторів у Луцьку забезпечує мережа готелів міста, закладів харчування, об’єктів активного відпочинку, а також приємна і позитивна атмосфера у місті.