ЯК ОЦІНЮЮТЬ ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ЛУЦЬКА У МЕРІЇ

Луцька-міська-рада

Підприємства міста понесли торік збитків на суму понад 3 мільярди гривень. Водночас бюджет Луцька на виконання програм у 2014 році назвали ефективно освоєним.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Луцька на 2014-2015 роки під час 71-ї сесії міськради 25 лютого доповідав заступник міського голови Тарас Яковлев.

На запитання депутата Андрія Осіпова про те, яким чином надавався пріоритет програмам, які були виконані торік, він відповів, що у 2014 році бюджет на виконання програм був рекордним та становив 117 мільйонів гривень, 110 мільйонів з яких освоїли. Виконали заходи в рамках 41 програми.

Депутат Катерина Мельник запитала, який показник рентабельності малого та середнього бізнесу зафіксували у місті. Заступник міського голови відповів, що інформацію можна узагальнити протягом тижня, тож він обіцяє надати згодом відповідь на це питання письмово чи усно.

Також Яковлев повідомив, що підприємства міста зазнали збитків торік на загальну суму 3,3 мільярда гривень, але половина суб’єктів господарювання задекларувала прибутки.

Тарас Яковлев визнав, що рік був надзвичайно складним через чинники, пов’язані з війною, передвиборчими процесами та революційними подіями. Серед негативних тенденцій – експортно-імпортні операції та підвищення споживчих цін. Водночас, він наголосив, що бюджет Луцька на виконання програм був освоєний ефективно.