Цікаві відтінки «благодійності» Ф.Кошеля

4e57f09fe50f6bfff00135dc10eecae7
Я неодноразово піднімав питання щодо діяльності в місті Луцьку благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса», яка займається збором так званих «благодійних внесків» за медичні обстеження в луцьких міських та деяких обласних лікувальних закладах.

Зрозуміло, що фінансування медицини не достатнє, і гроші потрібні. Я допускаю, що на сьогодні така форма роботи має право на існування. Але на що витрачаються «благодійні внески», зібрані з людей в лікувальних закладах? Висновки робіть самі.

А за ці кошти закуплений автомобіль ВАЗ 2110 державний номер АС 0024 ВВ для засновника і багаторічного очільника БО «Муніципальна лікарняна каса», начальника управління охорони здоров’я на той час Кошеля Федора Гнатовича. Виникає питання, а чи не використовував він для цього службове становище? Тільки за останні роки було закуплено квітів на суми еквівалентні тисячам доларів США, газет та журналів на такі ж суми, надаються величезні позики третім сторонам, здійснюється оплата далеко не медичних послуг і т.п. Таким чином логічно випливає, що в програші залишаються лікарні, які недоотримали ці кошти, хворі, які очевидно або переплачують, або недоотримують медичних послуг.

На нашу думку це неприпустимо. Люди сьогодні поставлені на межу виживання. Переважна більшість людей бідні, несуть можливо останні за обстеження гроші і не знають, як ці кошти використовуються.

Я озвучив лише частину того, що лежить на поверхні. У нас достатньо і інших матеріалів, достовірність яких ми перевіряємо. Ми обов’язково доведемо цю справу до логічного завершення, адже переслідуємо лише одну мету – з одного боку, допомогти нашим людям розібратися: чи не задорого обходиться громаді «благодійність» «благодійної організації» під керівництвом Ф.Кошеля, а з іншого – захистити інтереси хворих в лікувальних закладах.