ПриватБанк «подружив» POS-термінали з касовими апаратами для малого бізнесу

xPPOgc47ti4
ПриватБанк спільно з виробником РРО Datecs SystemGroup Україна впровадив в Україні найоптимальніше рішення для малого бізнесу – функціонал спільної роботи касового апарата Datecs МР-01 і платіжного POS-термінала Ingenico.

Як відзначають у банку, касові апарати, на відміну від фіскальних реєстраторів, використовуються в основному в малому та середньому бізнесі, де на касира лягає безліч різнорідних завдань, а прийняття оплати платіжною карткою вимагає оформлення операції відразу на двох окремих пристроях.

 Пряма ж інтеграція касового апарата та POS-термінала дозволяє скоротити кількість операцій, прискорити обслуговування покупців. Також інтеграція дозволяє знизити помилки персоналу під час уведення суми для оплати за допомогою платіжної картки та виключити факти шахрайства з боку персоналу.

 «Такими зручними інтегрованими рішеннями сьогодні активно користуються всі мережеві супермаркети. Тепер це доступно будь-яким магазинам, – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Роман Негинський. – Інтеграція термінала та касового апарата дозволяє значно спростити роботу касира в торгово-сервісних підприємствах формату «магазин біля дому».

 «Торгівля – конкурентний бізнес, успіх у якому залежить у тому числі від рівня та переліку послуг. Досвід наших клієнтів показує, що використання інновацій на робочих місцях касирів допомагає оптимізувати бізнес-процеси, підвищити лояльність клієнтів, збільшити спектр доступних послуг і тим самим підвищити конкурентоспроможність їхнього бізнесу», – говорить Євген Галушин, генеральний директор SystemGroup Україна (http://systemgroup.com.ua/ru).

Касовий апарат Datecs МР-01 розроблений SystemGroup Україна в 2015 р. спеціально для потреб автоматизації малого та середнього бізнесу. Бюджетний Datecs MP-01 підтримує всі функції більш дорогих моделей: дозволяє реєструвати всі типи розрахункових операцій (продаж, повернення, кредит, продаж з подвійним податком та ін.), програмувати до 5 тис. товарів і послуг, передавати звітні дані в ДФС, у т. ч. через мобільний Інтернет (GPRS). Касовий апарат Datecs MP-01 підтримує 10 типів оплат (готівка, картка, бонуси, кредит, їх комбінація тощо). До апарата можна підключати сканер штрихкоду, ваги, грошовий ящик, POS-систему тощо.

Для зручності обслуговування в Datecs МР-01 реалізовано можливість дистанційного адміністрування та програмування, можлива організація мережі касових апаратів і комплексне керування ними.

Власники бізнесу оцінять можливість зняття з касового апарату різних бізнес-звітів: звіти щодо реалізації товарів, за операторами (касирами), за товарними групами та окремими товарами. Ці дані дозволять аналізувати та прогнозувати продаж, планувати логістику та закупівлі, контролювати роботу касирів.